2016-07-13
Przerwa wakacyjna
Uprzejmie informuję , że przedszkole będzie zamknięte od 16 lipca do 15 sierpnia 2016. Najbliższe zajęcia sobotnie po przerwie wakacyjnej odbędą się w sobotę ,20 sierpnia 2016. O ewentualnych zmianach w grafikach będziecie Państwo informowani na bieżąco.
2016-04-28
Sobota 30 kwietnia
W związku z "długim weekendem" w najbliższą sobotę, tj. 30 kwietnia nasze przedszkola nie pracują i wszystkie zajęcia zostają odwołane. Życzymy wszystkim wypoczynku i pięknej pogody na te wolne dni.
2015-09-10
zmiana godzin klubiku w soboty na Czerniakowskiej
Drodzy Rodzice, uprzejmie informujemy, że od 12 wrześnie sobotnie zajęcia grupowe - klubik - będą odbywały się w godzinach 9:30 - 12:00.
2015-09-04
Klubik po angielsku na Czerniakowskiej
Drodzy Rodzice, miło nam poinformować, że przyjmujemy zgłoszenia dzieci w wieku przedszkolnym na sobotnie zajęcia w języku angielskim. Spotkania prowadzone są w formie zabawy, podczas której rozmawiamy wyłącznie po angielsku. Zawierają elementy zajęć plastycznych, ruchowych oraz muzycznych. Ich celem jest kształtowanie i rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Zajęcia będą się odbywały w przedszkolu Zielony Latawiec na Czerniakowskiej w każdą sobotę w godz. 10.00 – 12.30 Termin rozpoczęcia zajęć ogłosimy niezwłocznie po zebraniu się grupy. Serdecznie zapraszamy  Koszt zajęć: dla dzieci z Zielonego Latawca – 50 zł dla dzieci spoza przedszkola - 60 zł
2015-05-28
Wielki Piknik Rodzinny A.D. 2015
Małe i duuuże bańki mydlane, eksperymenty naukowe, malowanie buziek, przebieranki, kawiarenka, fotościanki, chodzenie po linie, tor przeszkód, trampolina, hamaki-bujaki, gry podwórkowe, zabawy z chustą, makieta miasta, wata cukrowa, eksponaty z Muzeum Techniki, wspólne sadzenie roślin, zbiórka książek dla szpitali dziecięcych, muzyka na żywo, kiermasz rękodzieła, pokazy tresury psów, warzywa z eko-gospodarstwa - to wszystko działo się 27 maja na terenie wokół przedszkola Zielony Latawiec przy Czerniakowskiej.
2015-05-18
Parking na Pikniku 27 maja
Szanowni Państwo, Ze względu na niewielką powierzchnię parkingu przed przedszkolem uprzejmie prosimy o parkowanie aut podczas pikniku 27 maja w miarę możliwości w innych miejscach (miejsca parkingowe wzdłuż ul. Szwoleżerów, parking po drugiej stronie ul. Czerniakowskiej, parking wzdłuż ul. Kawalerii). Dziękujemy!
2015-05-11
Wielka Zbiórka Książek zorganizowana przez Zaczytani.org
Chcecie umilić czas chorym dzieciom? Od 4 maja 2015 rusza akcja w Warszawie - możecie podarować dzieciom książkę! Wielka Zbiórka Książek w Warszawie zorganizowana przez Zaczytani.org to jedyna w swoim rodzaju okazja do pomocy Małym Pacjentom poprzez zapewnienie im książkowej rozrywki! Przynieś do Przedszkola książkę o tematyce dziecięco-młodzieżowej a zostanie ona przekazana wraz z innymi dostarczonymi książkami do placówek medycznych, domów dziecka i hospicjów na terenie całej Warszawy! Razem możemy sprawić, że nuda na długo opuści te miejsca, a w jej zastępstwie pojawi się interesująca lektura, pobudzająca ciekawość świata i pozwalająca zapomnieć o chorobie. Książki będą zbierane do 31 maja 2015. W czerwcu zostaną przekazane Małym Pacjentom w Warszawie. Pośpieszcie się! Nie możemy pozwolić na nudę! Wielka Zbiórka Książek zorganizowana przez Zaczytani.org
2015-04-13
Zajęcia Adaptacyjne w soboty na Czerniakowskiej
Miło nam poinformować, że od najbliższej soboty 18 kwietnia rozpoczynamy w przedszkolu przy Czerniakowskiej 161 cykl zajęć adaptacyjnych dla najmłodszych. Początek zajęć o godz. 10:00, zapraszamy!