Do naszych przedszkoli uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Realizujemy autorski program wychowania przedszkolnego, wykorzystując w codziennej pracy elementy pedagogiki Montessori.

Pracujemy w kameralnych grupach, prowadzonych przez 2 wychowawców oraz od 1 do 3 osób wspierających.

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze uzupełniane są bezpłatnymi zajęciami dodatkowymi, takimi jak:

• język angielski
  • rytmika
  • arteterapia
  • gimnastyka
  • zajęcia metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne
  • ceramika
  • logorytmika
  • zajęcia muzyczne metodą prof. Eliasa E. Gordona

Oferujemy konsultacje specjalistów, dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w ramach czesnego obejmujemy kompleksową opieką terapeutyczną. Realizując zalecenia z orzeczeń przygotowujemy indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne. Prowadzimy zajęcia:

• integracji sensorycznej
  • fizjoterapię
  • terapię pedagogiczną
  • terapię psychologiczną
  • terapię logopedyczną
  • dogoterapię
  • rewalidacyjne
  • konsultacje wychowawcze

We wszystkich naszych placówkach organizujemy roczne przygotowanie do nauki w szkole dla dzieci pięcioletnich i sześcioletnich (dawna "zerówka").

Serdecznie zapraszamy!