Aktualności

2015-01-19
Wielki Bal na Czerniakowskiej
Uwaga, uwaga, Panie i Panowie, szykujcie stroje, maski, przebrania, oto 12 lutego zapraszamy Leśne Skrzaty, Tygryski, Włóczykije i Zuchy na wielki bal karnawałowy, tym razem przeniesiemy się w zaczarowany świat Cyrku... Do zobaczenia!
2014-10-20
Dzień Nauczyciela na Czerniakowskiej
Kochani Rodzice! Wiemy już przecież, że potraficie cudownie zaskakiwać, więc... wydawało się nam, że jesteśmy przygotowani - jednak na szok nie można być przygotowanym. Każdy wchodzi dziś do przedszkola z otwartą buzią i wybałuszonymi oczami! Jeżeli ktoś chciałby zdefiniować określenie "efekt piorunujący" to psze bardzo - w Latawcu na Czerniakowskiej jak na dłoni. Zdjęcia nie są w stanie w pełni oddać klimatu, jednak kto nie mógł zobaczyć na własne oczy tego, co dziś rano rozłożyło nas na łopatki wzruszenia - zapraszam do zakładki "galeria". To przedziwne zjawisko, ale w tych czarno-białych parasolowych okolicznościach jest dziś jakoś ciszej niż zwykle. Czary? A jakże, nawet na zewnątrz - miast zapowiadanego deszczu świeci cudne słońce... Czy ma to jakiś związek z parasolami? Z pewnością. Dziękujemy. Bardzo. Jesteście czarodziejami :)
2014-10-03
Terapia Ręki
Na terenie naszego przedszkola na Czerniakowskiej odbędą się grupowe zajęcia „Terapii ręki” (maksymalna liczba dzieci w grupie – 5 osób). Terapia będzie realizowana popołudniami (planowana godzina 16.15 - 30), czas trwania – 45 min. Są to zajęcia odpłatne, szczegółowych informacji udziela sekretariat przedszkola. Zajęcia poprowadzą terapeutki: Karolina Olszewska (logopeda, oligofrenopedagog, terapeuta ręki) Patrycja Jabłońska (fizjoterapeuta, terapeuta SI, terapeuta ręki). Zapraszamy!
2014-09-29
zajęcia z ceramiki
Miło nam poinformować, że ruszyły cykliczne spotkania z ceramiką, zajęcia plastyczne z gliną odbywać się będą we wszystkich trzech placówkach, życzymy fantastycznej zabawy!

< 123 >